Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym sposobem na intymne bolączki Polek

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą te problemy i wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Odwiedź:

Ginekolog-Michalik.pl

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Naturalna kobiecoś

Dla chłopaka, jaki nie posiada dziewczyny, kobieca inicjatywa w związku ...