Czym jest centrum zaopatrzenia medycznego

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i położne, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy oferując dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, jakie obejmują zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Polecamy
Hurtownia medyczna

Z kolei akcesoria i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Voco. W ofercie znajduję się także firmy polskie, producenci następujących produktów na przykład Poldent lub Tzmo.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty i cementy; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

projektowanie stron

Każda strona internetowa powinna posiadać ciekawą szatę graficzną. Tworzenie stron ...